Prawo gospodarcze adwokat Piaseczno

prawo gospodarcze adwokat piaseczno

 

Nasza kancelaria adwokacka w Piasecznie oferuje kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa gospodarczego. Jesteśmy doświadczonymi prawnikami, którzy pomagają naszym klientom w prowadzeniu biznesu w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Prawo gospodarcze to gałąź prawa regulująca działalność gospodarczą. W zakresie naszych usług oferujemy doradztwo i reprezentację w sprawach związanych z prawnymi aspektami prowadzenia biznesu,  takich jak umowy handlowe, prawo pracy, prawo autorskie oraz spory związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Adwokat Agnieszka Jakubowska – Gregier ukończyła Podyplomowe Studia Akademia Spółek zorganizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W trakcie tych studiów obroniła pracę dyplomową pt. „Odpowiedzialność osób trzecich za zobowiązania podatkowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.”

Prawo gospodarcze adwokat Piaseczno

W zakres działalności gospodarczą wchodzą takie usługi, jak:

  1. Doradztwo w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Pomagamy naszym klientom w zakresie wyboru optymalnej formy prawnej dla prowadzonej przez nich działalności. Pomagamy w założeniu spółek przez s24  i rejestracji działalności gospodarczej.
  2. Przygotowywanie wewnętrznych dokumentów firmowych (uchwał i regulaminów, zmian do umów spółki lub statutu) oraz dokonywanie zmian w KRS.
  3. Obsługa prawna w zakresie umów handlowych. Pomagamy w negocjacji, sporządzeniu oraz interpretacji umów handlowych, umów zlecenia, umów o dzieło, umów o współpracy, w tym z uwzględnieniem praw autorskich i praw pokrewnych.
  4. Doradztwo w sprawach związanych z prawem pracy. Reprezentujemy naszych klientów w sprawach związanych z zatrudnieniem, w tym w sporach pracowniczych, negocjacji umów o pracę.
  5. Reprezentacja w sporach sądowych i arbitrażowych. Reprezentujemy naszych klientów w sporach sądowych oraz w arbitrażach dotyczących spraw związanych z prawem gospodarczym.

Dodatkowo, klienci korzystający z naszych usług w zakresie prawa gospodarczego mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie egzekucji należności. Dlatego oferujemy reprezentację przed sądami w sprawach dotyczących nierzetelnego dłużnika oraz przeprowadzamy egzekucję należności za pośrednictwem komornika sądowego. Naszym celem jest pomóc naszym klientom odzyskać swoje pieniądze w jak najkrótszym czasie i zminimalizować koszty postępowania.

Nasze indywidualne podejście do każdej sprawy oraz zaangażowanie w pracę pozwala nam zapewnić naszym klientom jak najlepszą ochronę ich interesów. Nasza kancelaria adwokacka w Piasecznie to miejsce, gdzie klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, a także skuteczną reprezentację w sprawach związanych z prawem gospodarczym. Jeśli szukasz wsparcia z zakresu prawa gospodarczego, zapraszamy do kontaktu z nami.