Agnieszka Jakubowska – Gregier | Adwokat Piaseczno

adwokat Agnieszka Jakubowska-Gregier

Adwokat Agnieszka Jakubowska-Gregier jest doświadczonym prawnikiem. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2014 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując w trakcie studiów prawniczych z adwokatem Franciszkiem Piątkowskim, prowadzącym kancelarią adwokacką w Lublinie. Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. W 2014 roku uzyskała pozytywny wynik z egzaminu adwokackiego i została wpisana na listę adwokatów. Od tego czasu prowadzi indywidualną praktykę zawodową. Specjalizuje się w prawie spadkowym, prawie rodzinnym, sprawach dotyczących zasiedzenia oraz zniesienia współwłasności, a także prawie gospodarczym związanym z obsługą przedsiębiorców.

W swojej pracy zawodowej kładzie nacisk na efektywność i profesjonalizm, a dzięki bogatemu doświadczeniu w prowadzeniu spraw prawniczych jest w stanie pomóc w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw.

Adwokat Agnieszka Jakubowska-Gregier jest również autorką licznych artykułów o tematyce prawnej, opublikowanych na portalach prawnych (m.in. na portalu INFOR.PL) oraz prowadzi blog prawniczy, na którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym problemów prawnych, z jakimi spotyka się na co dzień w pracy adwokata.

W 2013 roku adwokat Agnieszka Jakubowska-Gregier ukończyła Podyplomowe Studia Akademia Spółek w zakresie funkcjonowania spółek handlowych zorganizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W trakcie tych studiów obroniła pracę dyplomową pt. „Odpowiedzialność osób trzecich za zobowiązania podatkowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.”

Adwokat Agnieszka Jakubowska-Gregier jest także członkiem Sekcji Prawa Rodzinnego, która działa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Posiada biegłą znajomość języka angielskiego, co ułatwia kontakt i komunikację z klientami nie posługującymi się na co dzień językiem polskim.

Adwokat Agnieszka Jakubowska-Gregier zawsze stara się wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów. Dzięki swojej empatii i zaangażowaniu w każdej sprawie podejmuje skuteczne działania, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty dla swoich klientów.

 

Eliza Błachnio – Matyska | aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki Eliza Błachnio-Matyska ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w 2019 roku. Od 2020 roku jest aplikantką adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu kancelariach prawniczych lubelskich i warszawskich, a także w sektorze państwowym. Brała udział w licznych przedsięwzięciach, zarówno na szczeblu ogólnokrajowym, jak i międzynarodowym. Współpracowała  m.in. z Kancelarią Prezydenta RP, Pracownią Liderów Prawa oraz Instytutem Wymiaru Sprawiedliwości.

Interesuje się prawem cywilnym, rodzinnym, własności intelektualnej oraz prawem nowych technologii. Posiada podstawową znajomość języka rosyjskiego oraz języka angielskiego. Jest autorką publikacji o charakterze naukowym.